• Strona Główna
• Auta z USA
• Sporty Motorowe
• Łodzie Amerykańskie
• Auta Zabytkowe
• Naprawy Pojazdów
• Import Części z USA
• Procedura Zamówienia
• Kontakt
• Galerie
• Przydatne Linki

AUTA Z USA - Import aut amerykańskich

Aukcje to najbardziej atrakcyjna pod względem kosztowym forma nabycia używanego pojazdu zwłaszcza wystawianego przez ubezpieczalnie, które są zainteresowane szybkim zbyciem towaru. Dletego w USA zyskały sobie bardzo dużą popularność i powstało ich bardzo wiele. Niestety nie wszystkie są rzetelne i godne polecenia. Na naszych stronach oferujemy Państwu tylko sprawdzone przez nas place lub formy zakupu.
Nasza usługa importu obejmuje wszystkie etapy sprowadzenia pojazdu do kraju, od licytacji i zakupu, przez transporty i odprawy celne, po dostawę do klienta w dowolne miejsce w Polsce. Naszych klientów interesują wyłącznie terminowe płatności, bez konieczności martwienia się o cokolwiek.

PRAKTYCZNE PORADY:

Poniżej znjadą Państwo bezpośrednie linki do domów aukcyjnych, gdzie można samodzielnie wyszukiwać auta. Jadnek w każdej chwili służymy pomocą w wyborze odpowiedniego egzemplarza, sprawdzimy historię pojazdu i przygotujemy kosztorys importu.
Najkorzystniej jest wybierać auta młode po lekkich kolizjach drogowych (typ szkody: COLLISION), dzięki czemu możemy liczyć na utratę wartości pojazdui średnio o ok. 50%. Tak duża różnica cenowa w zakupie plus kilkukrotnie pomniejszone opłaty celno-skarbowe pozwolą zaoszczędzić Panństwu nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Nie polecamy aut, w których ciężko zauważyć co zostało uszkodzone, po powodziach (typ szkody: FLOOD, WATHER), po spaleniach (typ szkody: FIRE), po wcześniejszych naprawach (typ szkody: PARTIAL/INCOMPLETE REPAIR), idp.

KOSZTY I OPŁATY:

Koszty stałe:
1. Prowizje aukcyjne 450-650 USD
2. Transport lądowy po USA 100-600 USD
3. Spedycja morska 675-950 USD
4. Koszty portowe i koszty odprawy cenej 300-400 EUR
5. Transport DE - PL 1600 PLN

Opłaty celno-skarbowe

5. Cło 10%
6. Akcyza 3,1% pojemności do 2.0L, 18,6% pojemności powyżej 2.0L
7. Vat 23% PL / 19% DE

 

AUKCJE POJAZDÓW USZKODZONYCH

Firma Insurance Auto Auctions, Inc. jest liderem na północnoamerykańskim rynku, posiadającym najbardziej rozwiniętą sieć placówek, największą liczbę klientów oraz najwyższe zyski z aukcji. IAA prowadzi działalność tylko i wyłącznie w sektorze motoryzacyjnym, a ponad 150 placówek na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady umożliwia Sprzedawcom oraz Nabywcom wypracowanie najlepszego rozwiązania w zakresie sprzedaży lub zakupu wszelkiego rodzaju pojazdów: uszkodzonych, odzyskanych po kradzieży, poleasingowych oraz powypadkowych.
Przejdź do: http://www.iaai.com
Copart sprzedaje ponad milion pojazdów rocznie za pośrednictwem VB2, opatentowanej przez nią technologii dwuetapowej licytacji internetowej. W serwisie Copart mamy uczestników z całego świata. To dlatego, że każdego dnia w naszej ofercie jest ponad 50 000 pojazdów do zalicytowania. Do wyboru: pojazdy zabytkowe, modele wczesne i późne, ciężarówki, SUV-y, motocykle, łodzie, skutery śnieżne i wodne, pojazdy kempingowe i wiele innych.
Przejdź do: http://www.copart.com
 
Copyright © Motorsports Polska