• Strona Główna
• Auta z USA
• Sporty Motorowe
• Łodzie Amerykańskie
• Auta Zabytkowe
• Naprawy Pojazdów
• Import Części z USA
• Procedura Zamówienia
• Kontakt
• Galerie
• Przydatne Linki

IMPORT ŁODZI - łodzie amerykańskie, yachty motorowe z USA, łodzie wędkarskie, jetboat

Rynek łodzi w Stanach zjednoczonych jest tak bogaty, że trudno by wymieniać wszystkie rodzaje, ale na pewno każdy motorowodniak znajdzie coś dla siebie. Niestety w większości przypadków duże gabaryty nakładają spore koszty zwłaszcza transportów. Nasza firma posiada doświadczenie w sprowadzaniu łodzi od mniejszych motorówek mieszczacych się do kontenerów morskich po duże yachty wysyłane indywidualnie do portów.

PRAKTYCZNE PORADY:
Oprócz ogłoszeń na portalach poświęconych łodziom polecamy sprawdzenie domów aukcyjnych oferujących pojazdy od ubezpieczalni. Znaleść tam można łodzie pokradzieżowe, po kolizjach, wichurach itp., a uszkodzenia w ich wyniku powstałe są łatwe do naprawy i nie bardzo kosztowne w naszym kraju.

KOSZTY I OPŁATY:

Opłaty stałe:
1. Prowizje domów aukcyjnych 450-550 USD
2. Transport lądowy po USA 300-1200 USD
3. Spedycja morska 1000USD i więcej w zależności od wielości łodzi
4. Koszty portowe i koszty odprawy cenej w zależności od wielkości łodzi
5. Transport DE - PL ustalany indywidualnie

Ocelno-skarbowe

1. Cło 1,7-2,7%
2. Vat 19-23%

 

AUKCJE POJAZDÓW USZKODZONYCH

Firma Insurance Auto Auctions, Inc. jest liderem na północnoamerykańskim rynku, posiadającym najbardziej rozwiniętą sieć placówek, największą liczbę klientów oraz najwyższe zyski z aukcji. IAA prowadzi działalność tylko i wyłącznie w sektorze motoryzacyjnym, a ponad 150 placówek na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady umożliwia Sprzedawcom oraz Nabywcom wypracowanie najlepszego rozwiązania w zakresie sprzedaży lub zakupu wszelkiego rodzaju pojazdów: uszkodzonych, odzyskanych po kradzieży, poleasingowych oraz powypadkowych.
Przejdź do: http://www.iaai.com
Copart sprzedaje ponad milion pojazdów rocznie za pośrednictwem VB2, opatentowanej przez nią technologii dwuetapowej licytacji internetowej. W serwisie Copart mamy uczestników z całego świata. To dlatego, że każdego dnia w naszej ofercie jest ponad 50 000 pojazdów do zalicytowania. Do wyboru: pojazdy zabytkowe, modele wczesne i późne, ciężarówki, SUV-y, motocykle, łodzie, skutery śnieżne i wodne, pojazdy kempingowe i wiele innych.
Przejdź do: http://www.copart.com
 

OFERTY POJAZDÓW NIEUSZKODZONYCH

Boat Trader offers the widest selection of classified ads with over 100,000 new and used boat listings to search. Boat Trader attracts an audience of more than 1.6 million boating enthusiasts each month who perform in excess of 7.1 million searches for new and used boats, yachts and PWCs.
Przejdź do: http://www.boattrader.com/

Oferty motoryzacyjne z USA najbardziej popularnego serwisu na świecie czyli eBay. W odróżnieniu od aukcji pojazdów z ubezpieczalni znajdują się tu konkurencyjne oferty dealerów amerykańskich oraz prywatnych sprzedawców.
Zwłaszcza warto zwrócić uwagę na aukcje tej drugiej grupy, od której zazwyczaj trafiają się najlepsze okazje cenowe, ponad to bez dodatkowych kosztów zakupu.
Przejdź do:http://www.motors.ebay.com

Oferty łodzi otorowych jednego z zaufanych dealerów, z którymi współpracujemy. Duży wybór łodzi używanych, uczciwe podejście do biznesu to podstawowe zalety tej firmy. Łodzie używane w zakładce SALES / Pre-Owned Boats
Przejdź do: http://www.ampmmarine.com/

 
Copyright © Motorsports Polska